Wypoczynek w górach ... "bez korony" :)


Warto do nas przyjechać na wypoczynek
ponieważ u nas jest:


1. bezpiecznie  - wypoczynek w małym kameralnym gronie, personel w maseczkach (mamy nadzieję że już niedługo), liczne punkty z płynem dezynfekcyjnym wewnątrz i w otoczeniu domu. Pokoje po zakończeniu pobytu odkurzane, wietrzone i dezynfekowane.


2. ekologicznie, w otoczeniu zieleni – ogródek a w nim ławki, altana, szumiące kaskady, pomost nad rzeką Wisłą (bezpieczna, bo płytka sięgająca do kolan i czysta woda, można się jej nawet napić)   


3. aktywnie  - plac zabaw dla dzieci na miejscu, pojazdy - gokarty dla dzieci gratis, własny przewodnik po okolicy do samodzielnego zwiedzania (otrzymacie go w czasie zakwaterowania) a w okolicy: ciuchcia oraz wypożyczalnia rowerów elektrycznych i tradycyjnych z rabatami, gratisowe wycieczki piesze z przewodnikiem po Wiśle i okolicy  


4. smacznie – serwujemy na miejscu smaczne obfite śniadanka, przygotowane przez naszą doskonałą panią Zosię. Można także zamówić sobie na kolację półmiski swojskich wyrobów. Pieczemy ciasta, serwujemy własne wykonane na miejscu przetwory (dżemy) wyroby mięsne (wędzonki, kiełbaski, pasztety, rolady …)  


5. korzystnie - z dużymi rabatami – u nas każdy Gość otrzymuje gratisKartę rabatową”. A w tej karcie ponad 50 punktów z dużymi rabatami między innymi: na obiady, kolacje (także z dowozem), pyszne lody, kawa i czekolada na gorąco, wyciągi, ciuchcie, kuligi (także latem) więcej ? … kliknij i zobacz  [TUTAJ]

6. a wieczorem .... błogie lenistwo ... - w ogródku pięknie oświetlonym, może z lampką dobrego trunku, obok szumiący wodospad ... nad rzeką na specjalnie zbudowanym pomoście ... w pokoju oglądając swój ulubiony program TV SAT (ponad 90 programów Canal +) lub poczytać książkę, którą można znaleźć na półce w każdym pokoju..


Nie musicie zabierać : mydła, talerzy, sztućców, desek do krojenia, kubków, korkociągów ... bo wszystkie te przedmioty będą w Waszym pokoju.
A w aneksie kuchennym (parter, piętro) będzie czajnik i kuchenka mikrofalowa. Na parterze obok czajnika i kuchenki dodatkowo będzie kawa i herbata do korzystania gratis - bez ograniczeń.

Natomiast, niestety nie będzie u nas (jak dotychczas) ręczników, (ale gdy zapomnicie dostaniecie je wyjątkowo od nas), wspólnych miejsc takich jak: kącik z napojami zimnymi (soki, wody), sauny, wspólnego biesiadowania przy grillu (dopuszczone grillowanie we własnym gronie), oraz animacji dla dzieci.


Szczegółowe informacje na temat naszej działalności w okresie obostrzeń
pandemicznych, otrzymacie Państwo od nas w czasie zakwaterowania.
Jeżeli rodzą się Wam dodatkowe pytania jeszcze przed rezerwacją
chętnie udzielimy odpowiedzi pod nr. telefonu : 691-073-668


Zapraszamy
na rodzinny wypoczynek do „Kamratówki” 

tel. 691-073-668; 33/855-29-08
rezerwacja wyłącznie telefoniczna 

ceny - WSZYSTKIE zobacz - kliknij [TUTAJ]


43-460 Wisła ul. Jasna 2b
www.kamratowka.pl ; wisla@kamratowka.pl;
polub nas na: https://www.facebook.com/kamratowka


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php:466) in /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php on line 430
MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php:466) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php 
  Line: 430 
  Line 430 source: header($header);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0036 s s(5 Requests)
  PHP: 0.1443 s s 
  Total: 0.1480 s s