Wypoczynek w górach ... "bez korony" :)


Warto do nas przyjechać na wypoczynek
ponieważ u nas jest:


1. bezpiecznie  - wypoczynek w małym kameralnym gronie, personel w przyłbicach abyście widzieli, że uśmiechamy się do Was, liczne punkty z płynem dezynfekcyjnym wewnątrz i w otoczeniu domu. Pokoje po zakończeniu pobytu odkurzane, wietrzone i dezynfekowane. Wisła, nasze ukochane miasto – jak dotąd ma najmniej zakażeń ze wszystkich miejscowości turystycznych w powiecie cieszyńskim.


2. ekologicznie, w otoczeniu zieleni – ogródek a w nim ławki, altana, szumiące kaskady, pomost nad rzeką Wisłą (bezpieczna, bo płytka sięgająca do kolan i czysta woda, można się jej nawet napić)   


3. aktywnie  - plac zabaw dla dzieci na miejscu, własny przewodnik po okolicy do samodzielnego zwiedzania (otrzymacie go w czasie zakwaterowania) a w okolicy: ciuchcia oraz wypożyczalnia rowerów elektrycznych i tradycyjnych z rabatami, gratisowe wycieczki piesze z przewodnikiem po Wiśle i okolicy  


4. smacznie – serwujemy na miejscu smaczne obfite śniadanka, przygotowane przez naszą doskonałą panią Zosię. Można także zamówić sobie na kolację półmiski swojskich wyrobów. Pieczemy ciasta, serwujemy własne wykonane na miejscu przetwory (dżemy) wyroby mięsne (wędzonki, kiełbaski, pasztety, rolady …)  


5. korzystnie - z dużymi rabatami – u nas każdy Gość otrzymuje gratisKartę rabatową”. A w tej karcie ponad 50 punktów z dużymi rabatami między innymi: na obiady, kolacje (także z dowozem), pyszne lody, kawa i czekolada na gorąco, wyciągi, ciuchcie, kuligi (także latem) więcej ? … kliknij i zobacz  [TUTAJ]

Nie musicie zabierać : mydła, talerzy, sztućców, desek do krojenia, kubków, korkociągów ... bo wszystkie te przedmioty będą w Waszym pokoju.
A w aneksie kuchennym (parter, piętro) będzie czajnik i kuchenka mikrofalowa

Natomiast, niestety nie będzie u nas (jak dotychczas) ręczników, książek w pokojach,  wspólnych miejsc takich jak: kącik kawowy z napojami gorącymi i zimnymi, sauny, gokartów dla dzieci i rowerów dla dorosłych, wspólnego biesiadowania przy grillu (dopuszczone grillowanie we własnym gronie), oraz animacji dla dzieci.


Szczegółowe informacje na temat naszej działalności w okresie obostrzeń
pandemicznych, otrzymacie Państwo od nas w czasie zakwaterowania.
Jeżeli rodzą się Wam dodatkowe pytania jeszcze przed rezerwacją
chętnie udzielimy odpowiedzi pod nr. telefonu : 691-073-668


Zapraszamy
na rodzinny wypoczynek do „Kamratówki” 

tel. 691-073-668; 33/855-29-08
rezerwacja wyłącznie telefoniczna 

ceny - WSZYSTKIE zobacz - kliknij [TUTAJ]


43-460 Wisła ul. Jasna 2b
www.kamratowka.pl ; wisla@kamratowka.pl;
polub nas na: https://www.facebook.com/kamratowka


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php:466) in /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php on line 430
MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php:466) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /home/users/kamratowka/public_html/manager/includes/document.parser.class.inc.php 
  Line: 430 
  Line 430 source: header($header);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0045 s s(5 Requests)
  PHP: 0.1096 s s 
  Total: 0.1141 s s